SALE 59%

Calvin Klein CKW25200001

Original price was: 10,690.00 ден.Current price is: 8,552.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха