SALE 34%

Calvin Klein CKW25200003

Original price was: 10,790.00 ден.Current price is: 9,711.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Златна, сива
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха