Calvin Klein CKW25200044

Original price was: 13,490.00 ден.Current price is: 10,792.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха