SALE 59%

Calvin Klein CKW25200226

Original price was: 14,490.00 ден.Current price is: 11,592.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Сребрена, златна, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха