SALE 34%

Calvin Klein Empower KJAQME090100

Original price was: 5,100.00 ден.Current price is: 4,590.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Empower
Боја: Сребрена и црна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на обетки: 65 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха