SALE 34%

Calvin Klein Groovy KJ8QMJ000100

Original price was: 8,300.00 ден.Current price is: 7,470.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Groovy
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на огрлица: 680 мм
Должина на огрлица: Прилагодлива големина од 540 мм- 660 мм
Ширина на огрлица: 13.35 мм
Отвор на огрлица: 128 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха