SALE 34%

Calvin Klein Hook KJ06PE140100

Original price was: 5,800.00 ден.Current price is: 5,220.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Hook
Боја: Розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик и кристали
Дијаметар на обетки: 22.35 мм
Дебелина на обетки: 2 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха