SALE 59%

Calvin Klein Informal KJ6GJR100106

Original price was: 5,700.00 ден.Current price is: 4,560.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Informal
Боја: Златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на прстен: 17.35 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха