SALE 59%

Calvin Klein Intense KJ2HPR280107

Original price was: 5,100.00 ден.Current price is: 4,080.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Intense
Боја: Сребрена и розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на прстен: 17.35 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха