SALE 59%

Calvin Klein K2G23144

Original price was: 13,900.00 ден.Current price is: 11,120.00 ден.

Бренд: Calvin Klein City
Боја: Сребрен со сива позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 16 мм
Дијаметар: 31 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха