SALE 34%

CALVIN KLEIN K3M2212N

Original price was: 13,400.00 ден.Current price is: 12,060.00 ден.

Бренд: Calvin Klein Minimal
Боја: Сребрен со темно сина позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха