SALE 59%

Calvin Klein K4D2114X

Original price was: 11,600.00 ден.Current price is: 9,280.00 ден.

Бренд: Calvin Klein Classic
Боја: Сребрена и Црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха