Calvin Klein K5V231Q4

Original price was: 13,900.00 ден.Current price is: 11,120.00 ден.

Бренд: Calvin Klein Spellbound
Боја: Сребрена, сива и повеќе нијанси на зелена
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 33 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха