SALE 59%

Calvin Klein K6S2N111

Original price was: 13,500.00 ден.Current price is: 10,800.00 ден.

Бренд: Calvin Klein Drift
Боја: Сребрен со црна позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха