Calvin Klein K7N23C41

Original price was: 15,200.00 ден.Current price is: 12,160.00 ден.

Бренд: Calvin Klein Chic
Боја: Сребрена, сива и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 12 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха