SALE 59%

Calvin Klein League KJ6DPP100200

Original price was: 5,000.00 ден.Current price is: 4,000.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: League
Боја: Розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 850 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина од 500 мм- 850 мм
Стил: Класика, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха