SALE 59%

Calvin Klein Lovin KJDFPE200100

Original price was: 4,500.00 ден.Current price is: 3,600.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Lovin
Боја: Розово златна и сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на обетки: 17 мм * 22 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха