SALE 59%

Calvin Klein Lovin KJDFPR200107

Original price was: 4,500.00 ден.Current price is: 3,600.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Lovin
Боја: Розово златна и сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на прстен: 17.35 мм
Облик: 2 прстени поврзани во форма на “X”
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха