SALE 34%

Calvin Klein Outline KJ6VPR100107

Original price was: 4,400.00 ден.Current price is: 3,960.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Outline
Боја: Розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на прстен: 18.15 мм
Ширина на прстен: 12 мм
Дебелина на прстен: 2 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха