SALE 59%

Calvin Klein Pretty KJCTMP200100

Original price was: 5,100.00 ден.Current price is: 4,080.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Pretty
Боја: Сребрена и розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 75 cm
Големина на приверзок: 3* 68 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха