SALE 34%

Calvin Klein Slinky KJCZPR200107

Original price was: 4,500.00 ден.Current price is: 4,050.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Slinky
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на прстен: 17.35 мм
Ширина на прстен: 12 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха