Calvin Klein Spellbound KJ0DBR090207

Original price was: 5,500.00 ден.Current price is: 4,400.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Spellbound
Боја: Сребрена и црна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик и кожа
Дијаметар на прстен: 17.35 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха