Calvin Klein Spellbound KJ0DBR090208

Original price was: 4,800.00 ден.Current price is: 3,840.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Spellbound
Боја: Сребрена и црна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик и кожа
Дијаметар на прстен: 18.1 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха