Calvin Klein Spicy KJ8RPR200108

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Spicy
Боја: Сребрена и розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик и оникс
Дијаметар на прстен: 17 мм
Ширина на прстен: 20 мм
Дебелина на прстен: 3 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха