Calvin Klein Unite KJ5ZMP000100

Original price was: 4,400.00 ден.Current price is: 3,520.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Unite
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 500 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина од 500 мм- 400 мм
Големина на приверзок: 39 мм * 36 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха