Calvin Klein Unite KJ5ZPE200100

Original price was: 5,100.00 ден.Current price is: 4,080.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Unite
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на обетки: 20 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха