SALE 59%

Calvin Klein Unite KJ6APJ200100

Original price was: 7,000.00 ден.Current price is: 5,600.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Unite
Боја: Сребрена и розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 508 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина од 408 мм- 508 мм
Ширина на приверзок: 11.60 мм
Должина на приверзок: 111 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха