SALE 34%

Calvin Klein Unite KJ6APR200107

Original price was: 3,800.00 ден.Current price is: 3,420.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Unite
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на прстен: 17.25 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха