Calvin Klein Unpaired KJ9VJE100300

Original price was: 5,500.00 ден.Current price is: 4,400.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Unpaired
Боја: Златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на обетки: 74 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха