SALE 59%

Calvin Klein Wavy KJAYME000100

Original price was: 6,300.00 ден.Current price is: 5,040.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Wavy
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на обетки: 69 мм
Ширина на обетки: 4 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха