SALE 59%

Casio A168WEGC-5EF

Original price was: 4,490.00 ден.Current price is: 3,592.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Златна и кафеава
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Шестоаголен
Механизам: Кварцен со хронограф
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха