Casio AE-1400WHD-1A

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 3,321.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сива и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 51 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

Нема во залиха