CASIO AE-2000WD-1A

Original price was: 4,690.00 ден.Current price is: 4,221.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 48 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха