SALE 34%

Casio AE-3000W-1AVDF

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 3,321.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна и сива
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 29 мм
Дијаметар: 55 мм
Материјал на часовник: Метално
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

Нема во залиха