SALE 34%

Casio AEQ-100W-1AVDF

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 3,321.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 24 мм
Дијаметар: 48 мм
Материјал на часовник: Метално
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген и дигитален
Календар: Ден, датум и месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха