SALE 59%

CASIO AQ-S810W-1AVEF

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 48 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген и дигитален
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха