Casio HDC-700-3A3VEF

Original price was: 3,590.00 ден.Current price is: 3,231.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Кафеава беж и црна
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 28 мм
Дијаметар: 49 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен со хронограф
Тип на механизам: Дигитален и аналоген
Календар: Ден, датум и месец
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

Нема во залиха