SALE 34%

CASIO LRW-250H-1A1

Original price was: 4,490.00 ден.Current price is: 4,041.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна, бела
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Женски, детски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха