Casio LTP-1095Q-7B

Original price was: 2,090.00 ден.Current price is: 1,881.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна, златна и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 23 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: За секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха