Casio LTP-1238D-1ADF

Original price was: 3,290.00 ден.Current price is: 2,961.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 21 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха