CASIO LTP-1241D-4A2

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,691.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, црвена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 33 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха