SALE 34%

CASIO LTP-1281PD-7A

Original price was: 1,990.00 ден.Current price is: 1,791.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 12 мм
Дијаметар: 22 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха