SALE 34%

CASIO LTP-1302PD-1A1VEF

Original price was: 4,790.00 ден.Current price is: 4,311.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 30 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

На залиха