SALE 59%

CASIO LTP-1302PRG-3AVEF

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,592.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, розово златна, зелена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 15 мм
Дијаметар: 30 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода: 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха