SALE 34%

Casio LTP-1335D-1A2VDF

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 3,321.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Сребрена, црна и бронза
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 30 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха