SALE 34%

Casio LTP-E140B-1AEF

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 6,291.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Унисекс
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха