SALE 34%

Casio LTP-E140GG-9BEF

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 4,491.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Златна со крем позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 1 ATM
Пол: Унисекс
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха