SALE 59%

Casio LTP-V001GL-7BUDF

Original price was: 2,490.00 ден.Current price is: 1,992.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Црна, златна и бела
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 25 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха