SALE 59%

Casio LTP-V002GL-1BUDF

Original price was: 2,490.00 ден.Current price is: 1,992.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Кафеава, златна и црна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 14 мм
Дијаметар: 26 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха