SALE 34%

CASIO MQ-24G-9E

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,591.00 ден.

Бренд: Casio
Боја: Златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Унисекс
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха